Përmbyset makina me dy këngëtarët shqiptarë brenda! Ja gjendja e tyre (Foto)

Dy ditë më parë, teksa ishin duke udhëtuar drejt Korçës për një koncert, në afërsi të Maliqit,  këngëtari Bruno dhe muzikanti Mir Vathi kanë pësuar një aksident automobilistik.

Vetura e tyre ka devijuar nga rruga, duke rënë përmbys nga lartësia ku ndodhej.

Në foto nga vend-ngjarja, shfaqet makina e dëmtuar dhe skena e aksidentit.

LEXO EDHE  Koncesionet/ KLSH: Qytetarët shqiptarë do paguajnë 10 milionë euro interesa fiktive për ...

Të njëjtat burime tregojnë se për fat të mirë edhe Bruno edhe Miri janë jashtë rrezikut për jetën dhe momentalisht ndodhen në një nga spitalet e Tiranës duke marrë mjekimet e duhura për dëmtimet që fatmirësisht nuk janë të rënda. /News31.