Haradinaj publikon foton me Berishën dhe bën premtimin e madh

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, publikoi sot një foto me ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha, duke e shoqëruar edhe me një premtim të madh.

“Kurrë nuk e la pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit

Kur pat ardhë Sali Berisha në Kosovë para disa vjetëve, më pat thanë:

‘S’kam me lanë gur pa lëvizë, nëse është nevoja dhe kurrë nuk e la pa e ndërtu Rrugën e Kombit’!

LEXO EDHE  ‘Koronavirusi po ‘pushton’ Shqipërinë’/ Avokati Goxhaj jep alarmin: Të merren masa të menjëhershme

Edhe unë po ju them Dukagjin, Kurrë nuk e la pa e ndërtu Autostradën e Dukagjinit!

RH’, shkruan Ramush Haradinaj në rrjet, duke zbardhur detaje nga biseda që ka pasur me ish-kryeministrin.