FOTO/ ‘Për mua je bota’ me pushime me të dashurin Arilena Ara më e lumtur se kurrë

Ajo vlerësohet për zërin e saj unik, performancat plotë energji dhe thjeshtësinë që ka.

Gjithashtu Arilena Ara është munduar gjithmonë të mbaj larg syrit të publikur dhe mediave jetën e saj private.

Por së fundmi  ajo ka filluar të postojë foto me menaxherin e saj Popi Kola, në një raport më shumë se sa thjesht si menaxher.

Ajo po e shfaq hapur si partnerin e saj. Arilena dhe Popi janë pjesë e jetës së njëri-tjetrit që prej 8 vitesh dhe vetë Popi është shprehur se do të jenë edhe për 80 vite të tjera më shumë.

LEXO EDHE  ‘E njollose dashurinë tonë’, Keisi s’po e kalon ndarjen nga Stresi

Vetëm së fundmi, Arilena ka ndarë në instastoryn e saj foto me Popin, ku shfaqen të buzëqeshur buzë pishinës.

Këngëtarja ka vendosur ikonën e botës mbi foto që tregon se ai është e tërë bota për të.

ImageImageImage