Eneda Tarifa si rrallëherë, flet për divorcin dhe martesën e dytë

Së fundmi në emisionin “3shat” me Bora Zemanin, Romeon dhe Donaldin ka qenë e ftuar këngëtarja shumë e njohur, Eneda Tarifa.

Përveç karrierës së saj, Eneda si rrallëherë ka folur dhe për jetën e saj private dhe divorcin nga bashkëshorti.

Siç dihet ajo dhe bashkëshorti i saj i dhanë fund martesës një vit më parë dhe Eneda është pyetur nga Bora se nëse është më mirë të jesh beqare apo e martuar dhe se nëse do të martohej sërish pas ndarjes.