E rëndë/ Makina përplas 7-vjeçarin

Foto ilustruese

Një automjet ka përplasur një fëmijë 7-vjeçar ditën e sotme në Vlorë.

Mësohet se i mituri është dërguar menjëherë në spital nga drejtuesi i mjetit, i cili shkaktoi aksidentin, për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

LEXO EDHE  Detajet/ Nuk i pëlqyen punimet, si e goditi pas shpine pronari, punëtorin

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po  heton për shkakun e aksidentit.