VIDEO: Kante i jep fund karrierës së yllit të Liverpool me një lëvizje

Mesfushori i Chelsea-t, N’Golo Kante, ka qenë protagonist i një moment spektakolar në pjesën e parë të ndeshjes kundër Liverpool-it, e vlefshme për Superkupën e Europës.

Francezi, pasi ka rikuperuar topin e radhës për ekipin e tij, është ndalur në mënyrë të papritur dhe i ka dhënë fund karrierës së Milner, duke ia kaluar topin mes këmbëve.

LEXO EDHE  “Kam turp kur më përmendin se kam luajtur me Juventusin”, Anelka flet për aventurën te bardhezinjtë