Ish-kryeministri poston videon, Cakaj dhe Batoni në Stamboll tek “Nusreti”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sërish një video ku shihet se ministri në detyrë Gent Cakaj dhe analisti Baton Haxhiu ndodhen në një lokal të shtrenjtë në Stamboll. Duke iu referuar qytetarit digjital, Berisha shkruan se çiraku i Ramës dhe Baton Stanishiqi janë së bashku tek lokal Nusreti ku fatura sipas tij shkon 1 mijë euro.

Postimi

Baton Stanishiqi dhe çiraku i tij e sugari bis i Edvinit, Cakaj sot ne Stamboll tek Nusreti!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor! Shpresoj t’ia keni kaluar mire. Me sollen 2 video te shkurtra, ku jane Baton Haxhiu me Gent Caken ne Stamboll. Vendndodhjen ma shpjeguan si lokali i Nusretit te famshem, ku vjen fatura 1000 euro. Videot jane bere sot.

Baton Stanishiqi dhe çiraku i tij e sugari bis i Edvinit, Cakaj sot ne Stamboll tek Nusreti!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sbPershendetje doktor! Shpresoj t’ia keni kaluar mire. Me sollen 2 video te shkurtra, ku jane Baton Haxhiu me Gent Caken ne Stamboll. Vendndodhjen ma shpjeguan si lokali i Nusretit te famshem, ku vjen fatura 1000 euro. Videot jane bere sot.

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 14. August 2019

LEXO EDHE  Denoncimi/ Shkresa, nxirren nga hotelet banorët e dëmtuar që jetonin në banesa me qira