VIDEO/ E tmerrshme, shkallët elektrike “gëlltisin” një burrë

Ata që e kanë parë padyshim janë ‘tmerruar’, pasi një burrë e gjeti veten të bllokuar brenda shkallëve elektrike.

Në një video nga një stacion metrosh në Stamboll, Turqi, shihet që udhëtarët po përdorin një shkallë lëvizëse statike si një shkallë normale kur befas, ajo hapet dhe krijon një vrimë të madhe hendeku që papritur hapet nën këmbët e udhëtarit.

LEXO EDHE  Vranë dhe përdhunuan një vajzë, policia indiane ekzekuton katër të dyshuarit

Burri përpiqet në mënyrë të dëshpëruar të mbahet, por përfundimisht, bie brenda mekanizmit.

Një orë më vonë ai lirohet dhe dërgohet në spital me lëndime të lehta.