+18/ Prezantuesja e njohur shokon publikun, nudo në plazh dhe…

Ajo është një ndër imazhet e njohur britanikë, si modele, aktore, prezantuese e këngëtare. Katie Price është padyshim një ndër personazhet e famshëm më të diskutuarat në mediat rozë pasi shpesh di sesi të tyërheqë vëmendje.

Kësaj here ajo i ka “tmerruar” të gjithë teksa është shfaqur në një plazh publik plotësisht e zhveshur ndërsa ndodhej në shoqërinë e të dashurit të saj disa vite më të vogël.

LEXO EDHE  Beatrix Ramosaj po vuan nga paraliza e gjumit: Kam parë burrin me kapele dhe dëgjoj zërat e demonëve

40 vjeçarja duket se nuk e ka aspak problem të dalë nudo, ndërsa shijon plazhin e Koh Samui, në Tailandë.