Zbulohet axhenda, ja ku do të jetë Basha nesër.

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të jetë nesër në Mirdite ora 18.00 për një takim me strukturat e PD dhe qytetarë për të biseduar rreth aksionit të opozitës dhe zgjidhjen për daljen nga kriza që i ka zënë derën vendit, raporton faktor.al

PD Mirdite ka cuar kete mesazh strukturave,

Lideri Z LULZIM BASHA NE MIRDITE

Te nderuar Demokrate!

Neser Kryetari i Partise Demokratike
Z Lulzim Basha ne #MIRDITE organizon nje takim me strukturat e Partise Demokratike, Antart, si dhe Personalitete ,Intelektuale dhe figura te rendesishme te PD -se nder vite per te bashkebiseduar ne lidhje me situaten ne te cilen ndodhet vend dhe alternativen e qeverisjes PD.
Takimi do te behet:
Ne Rreshen tek “Bar filopati ri” Ora 18:00
Jeni te mirepritur!

LEXO EDHE  "Mjerimi nuk ka zë të lartë"/ Ish-deputetja Ramës dhe Veliajt: Fundi juaj është afër ...