Shkak rikonstruksioni/ Tirana sërish dy ditë pa energji elektrike, ja zonat ku do të ndërpritet

Për shkak të rikonstruksionit të kabinave, në disa zona të Tiranë do të ndërpritet energjia elektrike për dy ditët e ardhshme, datë 24 dhe 25 korrik.

Ja zonat dhe oraret :

24 KORRIK

23:30-05:00 Rruga “Pandi Dardha”

9:00-12:00  rruga “Teodor Keko”, pjesërisht pranë ish-Doganës, rruga “Mati Logoreci”, rruga “Pandi Dardha”

12:00-15:00  zona Fushë Yzberisht pjesërisht,

LEXO EDHE  "Nuk ke më ça të kapësh"/ Ekonomisti zbulon arsyen: Ja pse Rama ndërtoi aplikacionin...

9:00 -15:00  rruga “Mikel Maruli”, prane rrugës “Teodor Keko”

09:00-16:00 rruga “Pandi Dardha”,

25 KORRIK

09:00-12:00 rruga “Riza Cuko”

09:00-15:00 rruga “Petro Nini Luarasi”

09:00-16:00 rruga “Rexhep Preza”, rruga “Pandi Dardha”

9:30-15:00 rruga “Mine Peza”

9:30 deri 12:00 rruga “Petro Marko”

9:30 -15:00 rruga “Haxhi Hysen Dalliu”

9.00-12.00  rruga “Myslym Shyri”, rruga  “Sami Frashëri”