Qeshni me lot/ Ja ironitë e rrjetit pas Asamblesë së PS

Socialistët dhe Rilindasit u thirrën sot për t’u mbledhur në një prej forumeve kryesore të tyre, Asamblenë Kombëtare.

Pas votimeve të 30 qershorit, PS nuk kishte zhvilluar ndonjë takim dhe dita e sotme për një pjesë të madhe të tyre ka shërbyer dhe për tu takuar me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE  Moderatorja e njohur pj*rdh gjatë transmetimit ‘live’ (VIDEO)

Përveç disa lëvizjeve të drejtuesve socialistë të qarqeve, Asambleja e sotme nuk solli asnjë gjë të re.

Por si gjithmonë, rrjetet sociale janë shumë vigjilente ndaj eventeve të tilla, ndaj as sot nuk kanë munguar ironitë dhe talljet.

Save

Share