Motrat Hadërgjonaj “tërbojnë” meshkujt me bikini (FOTO)

Agnesa dhe Anxhelina Hadërgjonaj kanë ndezur rrjetet sociale me fotot e fundit që kanë publikuar. Dy vajzat e këngëtares Albërie Hatërgjonaj, po pushojnë në një resort në Turqi në këto ditë të nxehta vere dhe momente nga pushimet luksoze i kanë ndarë edhe me fansat e tyre.

Të dyja të veshura me bikini që nuk lënë shumë vend për imagjinatën, Agnesa dhe Anxhelina duken mjaft provokuese.

LEXO EDHE  I zhdukur prej shumë kohësh/ Zbulohet më në fund se ku ndodhet Flori Mumajesi

Të dyja motrat Hadërgjonaj duken mjaft të kuruara dhe me linja perfekte trupore. Por edhe pse nënë e një vajze 3-vjeçare Agnesa vazhdon të ruajë një trup perfekt, e bukur dhe e re si kurrë më parë.