FOTO/ Me shapka dhe bluzë drejt detit, ja ç’bën Kujtim Gjuzi…

Kujtim Gjuzi, deputeti i opozitës së re, dhe kryetari i Konservatorëve shqiptarë, ka postuar në rrjet një foto duke qëndruar në breg të detit.

Gjuzi shfaqet me shapka të bardha dhe një bluzë të kuqe, që ka në sfond shqiponjën e flamurit kombëtar.

Deputeti i opozitës së re prej kohësh ka tërhequr vëmendjen e mediave për shkak të deklaratave që bën, të cilat herë pas here shkaktojnë edhe batuta.

LEXO EDHE  Dhunuan barbarisht të riun në Berat, zbardhen detajet e sherrit

Së fundmi, Gjuzi ka zgjedhur të pozojë i veshur në breg të detit, ndërkohë që temperaturat shënojnë mbi 37 gradë.