Me shapka firmato duke mjelur/ Vipat shqiptar s’dinë ç’të sajojnë më për të rënë në sy (VIDEO)

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj,e cila u bë e njohur falë imitimit të një personazhi politik e më pas u katapultua në ekranin e televizionit në emisione të formateve rozë, është kthyer kohët e fundit në një personazh shumë të lakuar. Me një temperament aspak të qetë dhe shumë ekspresive ajo mundohet ti bëjë gjithnjë përshtpje publikut duke mbajtur fort figurën e vajzës pa komplekse dhe të thjeshtë.

Por, sic ndodh rëndomë as ajo nuk ka mundur ti shpëtojë manisë për firma, emra të famshëm dhe ndjekje të modës. Edhe pse shpesh pozon si ‘njeri i thjeshtë’ apo më tej akoma duke mjelur dhinë sic duket në këtë video.

LEXO EDHE  VIDEO/ "Ti më je si një gonxhe...", Flor Mumajesi dhe Luan Zhegu "tundin" avionin me këngë

 

Ajo ka postuar videon e saj teksa kryen veprimin e mjeljes së dhisë dhe tregon se sa i pëlqen, por ndjekësit e çuan vemendjen tek pantoflat e saj DsQuared, që nuk përshtaten me punët e fshatit.

“Nuk ka kënaqësi më të madhe se të mjelësh një dhi,”- shkruan Rudina Dembacaj në videon e postuar në rrjete sociale.

Por, menjëherë komentuesit kanë shkruar: “Nuk vilet dhia me DsQuared, o durina”.

 

View this post on Instagram

 

Nuk kaa kenaqesi me te madhe se te mjelesh nje dhí #rudinadembacaj #malsore #shenkolle2019

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on