Përplasja me armë zjarri në Tiranë. Policia shoqëron gazetarin se po filmonte

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Laprakë, tek Pallatet Malaiziani pranë qendrës tregtare Casa Italia.

Mësohet se ka pasur përplasje me armë mes dy grupeve, dhe për këtë shkak 2 persona janë shoqëruar nga policia. Identitetet e tyre nuk bëhen të ditura, dhe as detaje të tjera lidhur me këtë ngjarje të rëndë.

LEXO EDHE  Tërmeti/ Ironia e fortë e gazetari: Ja çfarë do të arrestohen sot në Durrës

Policia është treguar tepër e rezervuar dhe nuk ka dhënë ende një njoftim zyrtar për ngjarjen e ndodhur, ndërsa për shkak se po filmonte është shoqëruar për në polici për rreth një orë, dhe një gazetar.