Kendall Jenner del lakuriq (Foto +18)

Bukuroshja Kendall Jenner ka rrëmbyer së fundmi vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj në Instagram. Ajo publikoi një fotografi ku shfaqej tërësisht nudo, ndërsa kishte mbuluar vetëm pjesët intime.

Fotografia nën filtrat bardhë e zi, ka bërë që të ngacmohet imagjinata e shumë prej ndjekësve të saj.

Ndërkohë, fotografi i këtyre pozave, Mert Alas, ka qenë ai i cili ka publikuar një tjetër fotografi të zhveshur të saj.

LEXO EDHE  E pushuan nga puna pas intervistës në Top Channel, Alesia Bami bëhet pronare e fuqishme

Bëhet fjalë për një imazh, në të cilin modelja shfaq tërësisht trupin e zhveshur, duke vënë në pah të pasmet e saj.

Këto fotografi të Kendall janë komentuar gjithandej në media dhe rrjetet sociale, veçanërisht nga fansat e familjes Kardashian-Jenner.