Horoskopi i ditës së shtunë/ Ja kush janë shenjat më me fat

DASHI-Nëse synoni të bëni disa para shtesë, është kohë e mirë për të investuar në skema financiare të sigurta. Sigurohuni që të keni miratimin e të gjithëve para se të bëni ndryshime në ambientet e shtëpisë. Mund të përballeni me ndonjë zënkë me të afërmit, por në fund të ditës gjithçka do të zgjidhet.

DEMI-Njerëzit që ju rrethojnë do t’ju nervozojnë sot, tregohuni i duruar. Projektet tuaja do të rezultojnë te suksesshme dhe do t’ju sjellin të ardhura shtesë. Tregoni kujdes në jetën sentimentale, nervozizmi mund të ndikojë keq.

BINJAKET-Përdorini energjinë tuaja për të ndihmuar dikë që është në ankth. Beni shoping me bashkëshortin/en, pasi do të rrisë mirëkuptimin mes jush. Dita do të jetë e mrekullueshme sa i përket aspektit të dashurisë. Kujdes, nuk është ditë e mirë për të udhëtuar.

GAFORRJA-Investimet e bëra sot do të rrisin prosperitetin tuaj dhe sigurinë financiare. Shëndeti i bashkëshortit/es tuaj mund të shkaktojë shqetësim dhe nevojë për kujdes mjekësor. Gjendja emocionale mund të ketë luhatje here pas here. Bashkëshorti/ja mund t’ju tregojë diçka sot që ju nuk dëshironi të dini.

LUANI-Ju do të shijoni kënaqësinë e kohës së lirë. Ditë e përkryer për të bërë blerje të reja. Nëse një anëtar i familjes ju bën nervoz, sigurohuni që të vendosni kufij para se situata të dalë jashtë kontrolli. Probleme të reja do të shfaqen në vendin e punës, veçanërisht nëse nuk i trajtoni gjërat në mënyrë diplomatike. Bashkëshorti/ja juaj do të bëjë përpjekje për t’ju bërë të lumtur sot.

VIRGJERESHA-Kujdesuni për bashkëshortin/en, pasi ka nevojë për ju. Përkushtimi dhe puna e vështirë do të vihen re dhe do të sjellin shpërblime financiare. Përfitoni nga koha e lirë që keni për të ndihmuar anëtarët e familjes. Ju do të jeni shumë të ndjeshëm ndaj vërejtjeve që do t’ju bëjnë, por kontrolloni emocionet dhe shmangni përkeqësimin e situatës.

LEXO EDHE  Horoskopi/ Ky është parashikimi i yjeve për ditën e hënë, 6 Korrik 2020

PESHORJA-Bëni kujdes me shëndetin tuaj. Përpiquni të bëni sa më shumë ushtrime fizike, sepse do të ndikojë pozitivisht edhe në gjendjen tuaj psikologjike. Sa i përket marrëdhënies në çift, përpiquni të tregoheni më kreativë për ta bërë marrëdhënien sa më interesante, në mënyrë që të shmangni problemet në vijim.

AKREP-Mos u shqetësoni kur përballeni me një situatë të ndërlikuar. Përfitoni nga koha e lirë që keni sot për të kaluar momente të këndshme me anëtarët e familjes. Duket si një ditë pak sfiduese për ty në punë. Nëse keni plane për të udhëtuar, bëni mire ti shtyni, sepse nuk është dita e duhur.

SHIGJETARI-Kujdes me shpenzimet që bëni sot. Kujdesuni për shëndetin, sepse nuk është një ditë e mirë. Pranoni këshillat dhe sugjerimet e miqve, pasi mund të kenë të drejtë. Në punë gjithçka shkon mirë, nuk ka arsye për t’u shqetësuar.

BRICJAP-Sjellja juaj e nxituar mund të ndikojë në marrëdhënien me partnerin. Mendoni pasojat e sjelljes suaj para se të bëni ndonjë gjë pa kuptim. Fitimet nuk do të jenë ato që prisnit. Mbrëmjet me miqtë do të jenë shumë argëtuese dhe të mbushura me kënaqësi. Puthjet e përqafimet kanë një rëndësi shumë të veçantë për martesën tuaj, mos i neglizhoni.

UJORI-Mos bëni investime pa marrë parasysh humbjet, sepse gjërat mund të dalin jashtë parashikimeve. Shtyni projektet dhe shpenzimet e reja. Një romancë e re duket në horizont. Për çiftet e martuara do të jetë një ditë shumë e këndshme.

PESHQIT-Tregohuni i kujdesshëm me bashkëshortin/en, pasi marrëdhënia mund të përkeqësohet nëse flisni pa menduar. Në sferën financiare jeni të favorizuar. Eshtë koha e duhur për të vënë në jetë projekte të reja. Njihni njerëz të rinj, do t’ju ndihmojnë ta shikoni jetën në një tjetër dimension.