FOTO/ Meta në jahtin e biznesmenit të njohur

Pavarsisht situatës politike në vend, presidenti Ilir Meta vazhdon pushimet verore i qetë, duke u shafqur gjithmonë i buzëqeshur.

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto e presidentit me biznesmenin dhe partnerin e Zaimina Vasjarit, Klodian Asllani.

Të dy shihen në jaht duke bërë simbolin e shqiponjës me duar teksa buzëqeshin. Në tavolinën pranë tyre vihet re një shishe me verë të kuqe së bashku me gotat e mbushura.

LEXO EDHE  Veliaj vazhdon të shkaktojë vrasje/ Kryebashkiaku nën akuzë të fortë, duhet drejtësi për...

Burri i Zaiminës njihet si një biznesmen i fuqishëm, që merret me sipërmarrje të shumta.