Mbani larg fëmijët! Modelja bën sfidën e hapjes së shishes me… (VIDEO)

Sfida e hapjes së shishes është një nga ato trende që ka pushtuar rrjetet sociale.

Secili mundohet të ofrojë një stil origjinal në këtë sfidë. Sigurisht që i tillë mund të cilësohet edhe ai i modeles së Playboy, Daniella Chavez.

Në një video të postuar në llogarinë e saj në Instagram, 35-veçarja nga Kili shfaqet provokuese me të brendshme të zeza dhe duke përdorur gjoksin, kryen me sukses sfidën e shishes.

LEXO EDHE  Zaimina Vasjari uron të voglën e saj dhe zbulon pamjet nga luksi ku jeton (Video)

Komentet sigurish ishin të shumta.

Një komentues e cilësoi si sfidën më të mirë të hapjes së shishes, ndërsa një tjetër shkroi: “Ja pse je modelja ime e preferuar”.