Gara me nusen/ Edhe nëna e Vitalit futet në fushë dhe dhuron skena ‘të zjarrta’ (FOTO)

Teksa mijëra tifozë ndiqnin ndeshjen e rëndësishme mes Anglisë dhe Zelandës së Re gjatë finales së Kupës së Botës një tjetër suprizë ka pushtuar stadiumin. Kësaj radhe nuk ishte bukuroshja ruse Kinsi Volanksi, por vjehrra e saj.

Nën gjurmët e nuses, e veshur me rrobebanjo në ngjyrë të zezë, nëna e Vitali Zdorovetksi është futur në stadium teksa në rrobat e saj reklamonte faqen e djalit.

LEXO EDHE  Video/ Pas eliminimit nga PSG, futbollistët e Atalantës priten si heronj në Bergamo!

Në konkurencë me nusen e djalit, duket se nuk kemi të bëjmë me një vjerrë të zakonshme, por me një grua brune plot hire dhe forma që arriti të rrëmbente të njëjtën vëmendje. Ka qenë vetë modelja ruse, Kisni Volanks që ka publikuar një foto të vjehrrës së saj, sipër të cilës shkruan: “Mamaja më e paparë”.