Gjoks bombastik/ Vajza e këngëtarittë njohur del pa sutjena në plazh

Vajza e këngëtarit të njohur Lionel Richie ka bërë dje disa foto shumë të nxehta në plazh.

Sofia Richie ka qenë në pushime në Ishujt Caicos së bashku me Kylie Jenner.

Teksa shihet duke marrë poza shumë të “nxehta”, Sophia nuk i harronte edhe fansat e saj duke i përmendur ata në postime në rrjete sociale.

LEXO EDHE  Festat e fundvitit po afrojnë/ Elita dhe Gjiko sjellin videon më të ëmbël familjare

Për momentin 20 vjeçarja është në lidhje me 36 vjeçarin Scott Disick, që është ish i dashuri i Kourtney Kardashian