VIDEO/ Shqiptarët mbushin kutinë e votimit me Rama ik. Çfarë po ndodh në protestë

Një kuti e madhe votimi 2 metra e lartë ka dalë nga selia e PD dhe i është drejtuar sheshit para kryeministrisë.

Kutia e madhe mbahet nga të rinjtë që në fytyrë mbajnë masakat e protagonistëve të dosjeve të vjedhjes së votave 339 dhe 184, Vangjush Dakos, Damian Gjiknurit, Saimir Tahirit dhe të tjerëve që kanë dalë në përgjimet e BILD.

LEXO EDHE  Babai gati të shiste veshkën për të birin, shqiptarët i shpëtojnë jetën të riut nga Kosova

Kutia ndiqet nga disa gomerë të veshur me bluza me logon PS30 dhe po mbushet me “fletë votimi” ku shkruhet Rama ik.