VIDEO/ I shtrirë në trotuar ‘pa shenja jete’, pamje dramatike nga protesta e opozitës

Protesta e opozitës ka kaluar pa incidente dhe nga Kryeministria, protestuesit marshuan drejt parlamentit për të qëndruar aty disa minuta e më pas për ta mbyllur në selinë e PD paqësisht. Por një person i shtrirë në tokë gati pa jetë ka alarmuar jo pak njerëzit, gati në fund të protestës.

Ai është gjetur i shtrirë në tokë në trotuar, ngjitur me hotel Dajtin. “Pa shenja jete”, sipas dëshmitarëve ai ka qëndruar me minuta të tëra në tokë deri sa e ka marrë një ambulancë. Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me të, por dëshmitarët treguan se i janë afruar për ta ndihmuar dhe e kanë parë në një gjendje të rëndë shëndetësore, thuajse pa jetë.

LEXO EDHE  ‘Zgjedhorja’/ Meta: Lajm pozitiv, por jo i mjaftueshëm për të garantuar zgjedhje të lira e të ndershme

Pamjet nga “BalkanWeb”