FOTO/ “Rama ik” edhe nga spitali

Thirrjen dhe mbishkrimin “Rama ik” po e hasim kudo. Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në profilin e tij në Facebook një foto ku një person nga spitali mban në dorë një pankartë me mbishkrimin “Rama ik”. Këtë gjest personi e ka bërë në pamundësi për të ardhur në protestën e kaluar të 21 qershorit.

LEXO EDHE  Shpallet gjendje emergjence nga vapa ekstreme

“Nje mesazh sa prekes aq dhe fymezues!Sherim te shpejte dhe te plote Artur! Rama ik! Fitore! sb” -shkruan Berisha në Facebook.