Deklaratat e Topallit/ Flet Berisha: Kjo është beteja e…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar deklaratat e Jozefina Topallit lidhur me incidentet në KZAZ këtë pasdite.

Berisha është pyetur për deklaratat e ish-kryetares së parlamentit Jozefina Topalli në emisionin “Tempora”, ku ai ishte i ftuar.

Kjo është beteja më e shenjtë që kjo parti ka bërë për votën dhe unë e mbështes me gjithë qenien time ata që lexojnë Peshkopinë, Durrësin Leshën, Shkodrën, etj me radhe. Ata e shohin se cili është procesi zgjedhor në Shqipëri. Kjo nuk është një betejë për pushtet, është vetëm e vetëm për votën e lire”, u shpreh Berisha.

Edhe Topalli si Patozi, deklarata e fortë në favor të Ramës

LEXO EDHE  Paralajmërimi i fortë/ Pas 5 vjetësh Shqipëria hyn në spiralen e vdekjes...