Pedagogu shqiptar e pranon: Kam flirtuar me studentët e mi

Altin Çelmeta, është i talentuar në fushën e tij, dhe punon edhe si  pedagog në Akademinë e Arteve.

Por i ftuar në rubrikën ‘Dance ëith Graciano’ në RTV Ora, ai ka treguar detaje nga puna e tij si pedagog. Ai ka treguar se flirton me studentet dhe shprehet se ndodh një gjë e vogël kalimtare. Ai shprehet se nuk ka pasur marrëdhënie seksuale me asnjë nga vajzat e shkollës por vetëm ka flirtuar me to.

Biseda:

Altin Çelmeta: E kam me qejf ti shërbej kësaj shkolle siç më shërbeu mua. Kaloj pjesën më të madhe të ditës këtu dhe jam rehat, me njerëzit shkoj shumë mirë, qoftë pjesën e administratës, qoftë me pedagogët. Jam specialist i regjisë së filmit dhe merrem me pjesën teknike. Studentet nëse kanë ndonjë pakënaqësi të vogël, drejtohen tek unë.

LEXO EDHE  Luana Vjollca udhëtoi menjëherë drejt Kosovës për një arsye të veçantë

Graciano: Akademia ka njerëz të mëdhenj në moshë, edhe studentë. Të ndodh ty, se je edhe çun seksi që të ngacmohesh me studentët?

Altin Çelmeta: Ndodh ndonjë gjë e vogël, kalimtare.

Graciano: Ti nuk ke pasur marrëdhënie seksuale me ndonjë nga gocat e shkollës?

Altin Çelmeta: Jo deri në atë pikë. Kemi arritur deri tek flirti.