Ish-deputeti tallet me Ramën: Sipas filxhanit të Lindës në 30 qershor t’i do të bësh …

Ish-deputeti demokrat, Klevis Balliu, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, pas vizitës së këtij të fundit në Pogradec, ku prezantoi dhe kandidatin e Rilindjes për kryetar Bashkie.

Me anë të një postimi në Facebook, Balliu me ironi shkruan se sipas filxhanit të Lindës (bashkëshortja e kryeministrit Rama do t’i bëjë zgjedhjet në 30 qershor si ato të Noc Rrokut.

LEXO EDHE  Pakti me 718 nene/ Berisha zbulon prapaskenat e marrëveshjes Rama-Vuçiç kundër Kosovës

Ja postimi i Balliut:

KARRIGET BOSH NË MITINGJET E RAMËS NË POGRADEC

Sipas filxhanit të Lindës që ja more Sorosit ajo është mërzitur për Spiropalin dhe ti je i tmerruar për përgjimet që sjell Bild nesër.

Dhe sipas filxhanit ti më 30 qershor do bësh zgjedhjet e Noc Rrokut jo vetëm në Pogradec por në mbarë Shqipërinë.