FOTO/ Demi Rose një ditë pas vdekjes së të ëmës ‘djeg’ Instagramin me bikini dhe ka një mesazh

Demi Rose i është rikthyer punës vetëm një ditë pas vdekjes tragjike të nënës së saj.

Modelja 24-vjeçarja postoi një video në Instagram, ku shfaqej duke u bërë gati për setin e radhës fotografik.

Ajo falënderoi ndjekësit për ngushëllimet dhe dashurinë që i kishin dhënë, pas vdekjes së nënës 64 vjeçare, Christine.