Apel i fortë për policinë kufitare/ ‘Tregohuni vigjilentë! Pas publikimeve të BILD, lideri mund t’ia mbathë…’

Paralajmërimi i fortë i gazetës gjermane ‘Bild’ se nesër do të publikojë edhe 16 përgjime të reja, të cilat implikojnë drejtpërdrejtë kryeministrin Rama dhe zyrtarë të lartë të Rilindjes në vjedhjen votave në bashkëpunim me kriminelët dhe bandat në vend, ka patur dhe reagime të forta.

Komediani i njohur Julian Deda, me anë të një postimi në Facebook, i bën apel policisë kufitare që nesër në mbrëmje të jetë shumë vigjilente pasi pas publikimeve të BILD mund të ketë dhe arratisje, ku mes tyre mund të jetë dhe kryeministri Edi Rama.

LEXO EDHE  “Historia filloi me burra me mustaqe e përfundoi me burra me botox”/Me kë e ka Tahiri?

Ja postimi i Dedës:

I bej thirrje policise kufitare, te jete vigjilente, deri neser ne ne darke. Pas publikimit te pergjimeve ne Bild neser pasdite, lideri mund t’ja mbathe jashte shtetit. 😉