Publikohet video e frikshme/ Ja si u dhunuan qytetarët e Korçës: Të q****a ropt e shpisë

Edi Rama ka shkuar sot në Korçë ku vazhdon fushatën e tij imagjinare për zgjedhjet e 30 qershorit edhe pse ata janë shtyer me dekret të Presidentit Ilir Meta.

Në Devoll të Korçës qytetarët kanë dalë në protestë, dhe janë dhunuar nga policia.

ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar një video në profilin e tij ku shikohet se si janë dhunuar ata nga policia.

Në video degjohen edhe qytetarët e frustruar, ku shajnë me libër shtëpie.

Për më tepër ndiqni videon.

LEXO EDHE  "Turp! Turp!"/ Rama e Veliaj ndezin dritat e pemës në shesh, të rinjtë i bëjnë surprizën e pakëndshme (Foto+Video)

Statusi i Berishës:

Kryengritesit ne Devoll perleshen me guxim dhe mposhtin narkobanditet me uniforme. Edvini tmerrohet qullet nga djersa dhe nga …! Nderim kryengritesve guximtar qe lemeriten varrmihesin e pluralizmit! Rama ik! Fitore! sb

Kryengritesit ne Devoll perleshen me guxim dhe mposhtin narkobanditet me uniforme. Edvini tmerrohet qullet nga djersa dhe nga …! Nderim kryengritesve guximtar qe lemeriten varrmihesin e pluralizmit! Rama ik! Fitore! sb

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 15. Juni 2019