FOTO/ Braktiset Rama, ja çfarë i ndodhi në Prrenjas

Kryeministri Edi Rama vijon me fushatat elektorale në qytete, pavarësisht debateve dhe deklaratave të presidentit Meta, i cili kërkon shtyrjen e datës së zgjedhjeve, me qëllim shmangien e përplasjeve më 30 qershor.

Sot, ka qenë i pranishëm në Prrenjas, ku prezantoi kandidatin Nuri Belba, por prezenca e banorëve ishte e ulët.

Ka qenë ish-deputeti i Partisë Demokratike në qarkun e Elbasanit Luçiano Boçi ai që ka publikuar në facebook fotot ku shihet braktisja e kryeministrit Rama nga qytetarët. Më shumë se gjysma e karrigeve kanë mbetur bosh.

LEXO EDHE  U zbuluan nga pamjet filmike, arrestohen dy "skiftera" në Tiranë

“Ja dhe takimi i Ramës në Prrenjas.

I shkuan karriget kot…
Nuk ka më nerva njeri të dëgjojë shfazimet e një puçisti institucional, hajduti serial e një mashtruesi maniak.” – shkruan Boçi në Facebook.