Temperaturat e larta, në këtë qytet breshëri mbulon rrugët, dalin pamjet e “dimrit” në mes të qershorit

Qershori shënon ardhjen e verës, por duket se në qytetin e Librazhdit stina e nxehtë do duhet “të presë”

Këtë të martë në Librazhd kanë shpërthyer reshjet e shiut, madje dhe breshërit duke shkaktuar jo pak vështirësi në aksin rrugor Librazhd- Elbasan. Një pjesë e rrugës madje ka pësuar dhe rrëshqitje të dheut e gurëve, ashtu siç tregon dhe kjo foto e postuar nga Tch.

LEXO EDHE  Zgjedhorja, Gjata: Rama të lerë lojrat për prishjen e marrëveshjes së 5 qershorit