Shpërthen bombola e gazit në një pallat te shkolla e kuqe

Një bombol gazi ka shpërthyer në katin e pestë të një banese në një pallat te Shkolla e Kuqe në Tiranë.

Deri tani nuk raportohet të ketë të lënduar.

Forca policore janë në vendngjarje dhe janë duke hetuar rastin.

LEXO EDHE  “Koha nuk pret”, Basha për vendimin e qeverisë për dëmshpërblimin 2 milionë lekë: I pamjaftueshëm, duhet vlerësim dhe buxhet i qartë