Dekreti i presidentit/ Ndoka tallet me Rilindasit: 30 Qershori zyrtarisht ditë …

Kreu Demokristian, Nard Ndoka, ka reaguar menjëherë pas lajmit se “Dekreti i Presidentit për shtyrjen e datës së zgjedhjeve’ është botuar në ‘Fletoren Zyrtare’.

Ndoka me ironi shkruan se tashmë, 30 qershori është zyrtarisht ditë plazhi, duke u talluar në këtë mënyrë me Rilindasit, të cilët nuk po lënë mjet komunikimi pa propaganduar se nuk pyesin për presidentin dhe do të bëjnë me patjetër zgjedhje.

LEXO EDHE  COVID/ 5 mijë euro gjobë për administratorët e plazheve private në rast mosrespektimi të masave

Ja postimi i Ndokës: