FOTO/ Ajo u fut me bikini në fushë, i dashuri habit me reagimin!

Nëse për shumëkënd është e sikletshme që partnerja të jetë protagoniste e një skenë si ajo e vajzës bionde mbrëmjen e djeshme në finalen e UCHL, për partnerin e saj nuk është aspak kështu…

U kthye në yllin e finales/ Vajza bjonde bën reagimin epik (VIDEO-FOTO)

Quhet Kinsi Volanski, dhe është pikërisht femra që u fut në fushë, gjatë pjesës së parë të finales mes Liverpulit dhe Totenhemit në Madrid. Hiret e saj e bënë që në pak minuta, profili i 22-vjeçares në Instagram të rritej me shifra të frikshme, teksa nga 300 mijë ndjekës që numëronte para këtij episodi, tashmë i ka dyfishuar, dhe rritet minutë pas minute me ritme të mëdha.

LEXO EDHE  Mark Frroku ia bën ditëlindjen të paharrueshme Rudina Dembacajt (Foto)

Kinsi prej 8 vitesh, është edhe e dashura e komedianit rus Vitali Zdorovetski, i njohur për videot e tij humoristike në “YouTube”, por edhe ky i fundit, është futur në finalen e Kupës së Botës në vitin 2014, në Brazil, në finalen që luhej mes Gjermanisë dhe Argjentinës.

Vetë i dashuri i saj, Vitali, ka reaguar në një postim në “Instagram”, ku shkruan: “Vajza ime e bëri, u fut në finalen e Champions League. Jam kaq shumë krenar për ty, je gjithçka për mua”.