Hakmerret sërish/ Rama nuk e fal korçarin e famshëm, shihni çfarë i ka bërë këtë herë (Foto)

Korçari më i famshëm në Shqipëri, Ilir Vrenozi i cili njihet për deklarata e tij në rrjete sociale kundër kryeministrit Rama dhe Rilindjes, duket se po përballet seriozisht me një sulm të fortë në Facebook.

Vrenozit i është bllokuar sërish faqja e tij zyrtare e Facebook, kjo pas raportit të bërë vazhdimisht nga militantët socialistë.

LEXO EDHE  Luan Rama-Arta Markut: Çfarë bëtë pas tërmetit të 21 shtatorit?

Vrenozi këtë herë ka publikuar edhe fyerjet që militantët e Ramës i bëjnë në faqen e tij personale.

Ja postimi i Vrenozit: