Epike/ Nuk është lali Eri! Ja kush është kandidati i Edi Ramës për Tiranën (Foto)

Deklarata e Ramës se do të hyjë i vetëm në zgjedhjet e 30 qershorit, përveç deklaratave të forta që kanë marrë nga opozita dhe ndërkombëtarët, janë kthyer edhe në meme dhe tallje nga ana e komentuesve në rrjete sociale.

Janë të shumta komentet ironike të shqiptarëve sa i përket kandidaturave të paraqitura nga Rama në zgjedhjet e 3-0 qershorit.

LEXO EDHE  Faqja e njohur: 15 plazhet e Shqipërisë që duhet t’i vizitoni në 2020

Sëfundmi në rrjet qarkullon një meme ku është një gomar i lyer me ngjyrën e Rilindjes, të cilët komentuesit e quajnë kandidatin zyrtar për bashkinë e Tiranës, në vend të lali Erit.

Ja memet epike: