Edi Rama hakmerret ndaj korçarit të famshëm! Ja çfarë i ka bërë … (Foto)

Korçari më i famshëm në Shqipëri, Ilir Vrenozi, i cili njihet për postimet e tij anti-rilindje, është penalizuar nga rrjeti social Facebook.

Vrenozi nuk mund të postojë për disa ditë nga faqja e tij zyrtare për shkak të reportve që sipas tij i janë bërë nga njerëzit e kryeministrit Edi Rama, për shkak të postimeve të tij të shpeshta kundër qeverisë.

LEXO EDHE  Viktimat në Thumanë/ Bardhi-Ramës: Nuk more asnjë masë pas tërmetit të shtatorit, prokuroria të hetojë...

Ndërkohë mungesën e Vrenozit në Facebook e kanë vënë re edhe miqtë e tij.

Ja çfarë shkruan nga një tjetër faqe Vrenozi:

Kisha muaj pa hyre ne kjo faqe, por me bllokoi Fb, per 3 dite te komentoj e postoj ne Profili im dhe ne grupi im Ilir Vrenozi group , pra tre dite do jem ne kjo faqe…