FOTO/ Grida Duma me zyrtarin e lartë, fotografohen në…

Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe pedagogia Grida Duma është fotografuar me funksionarin e lartë të BE-së.

Në foton e publikuar nga “Panoramaplus.al”, Duma shfaqet në shoqërinë e zotit Andrea Mogni, këshilltar i lartë Ekonomik në BE dhe akademik në në Universitetin Saint-Louis, Bruksel.

Mogni dhe Duma folën se çfarë duhet bërë konkretisht që rinia studentore të mund të njohë se si do të jetë perspektiva europiane për profesionet e tyre, ku duhet të jenë të fokusuar që të jenë të përgatitur për të ardhmen dhe si të jenë më të qartë për të konkurruar për fondet europiane.

LEXO EDHE  ODIHR për median: Një familje kontrollon tre prej pesë frekuencave kombëtare