Incidenti në Kanë/ Fustani “tradhëton” modelen, i dalin komplet c*icat jashtë (Foto)

Modelja braziliane Fernanda Liz ka shkëlqyer në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës. Jo më shumë për bukurinë dhe veshjen e saj, por për një incident-seksi!

Liz, teksa ka qenë duke pozuar para fotografëve, me rrotullime dhe kënde të ndryshme, papritmas i është ulur dekolteja e fustanit të verdhë, duke lënë të tregojë më shumë nga ç’lishte nxjerrë.

LEXO EDHE  Florjan Binaj: Nuk më vjen turp ta them, kam punuar lloj-lloj punësh... edhe fatorino

Shfletoni foto-galerinë…