Zyrtare/ Arbana Osmani largohet nga Top Channel, i thotë vetë të gjitha…

Arbana Osmani, moderatorja e njohur ka njoftuar me anë të një postimi në rrjetet sociale se këto janë ditët e fundit në Top Channel.

Drejtuesja e “Dua të bëj të lumtur”, dhe një sërë programesh të tjera ka shkruar përbri një fotoje se ndihet e lodhur por  e lumtur.

Nuk dihet ende nëse Osmani ka plane të reja për programe të tjera televizive, apo bëhet fjalë për një shkëputje të përkohshme, por ky lajm ka çuditur jo pak fansat e saj, të cilët menjëherë kanë nisur të shkruajnë në faqen e moderatores.

LEXO EDHE  Projektet e reja/ Xhemi Shehu: S’do jem më në “Portokalli”

Arbana Osmani, nënë e një djali të vogël, prej disa muajsh përflitet se është në një lidhje me regjisorin e emisionit, Eduart Grishaj.