Lali Eri vs Zogu i Tiranës/ Komentuesit shpërthejnë në kor: Të dy k*rva janë, por … (Foto)

Kryebashkiaku i Rilindjes, Erjon Veliaj, i cili do të rikandidojë për një mandat të dytë në Tiranë, duket se nuk është më dhe aq i dashur sa më parë.

Pas gomarit të Shrekut, kastravecit, ‘Njeriut kaf’, Ver Llapës dhe domates me hormone të Blendi Çuçit, Veliaj është mundur në sondazhe edhe nga Hermes Nika, ose i njohur ndryshe dhe si ‘Zogu i Tiranës’.

LEXO EDHE  U përlesha, më lanë të shtrirë përtokë, çfarë thanë mjekët

Zogu ka marrë 73 për qind të votave kundrejt 27 për qind të lali Erit.

Megjithatë ajo që vihet re, është se komentuesit kanë vënë shenjën e barazisë mes dy personazheve duke i etiketuar atë me fjalë fyese.

Ja sondazhi dhe komentet e votuesve: