U kap me 25 kg drogë/ Ja kush është zyrtari i Rilindjes që kandidon për Patozin… (Foto)

Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji, denoncoi në emisionin ‘Zonë e Lirë’, se kandidati i BD-së për bashkinë e Ersekës, Fatjon Feka, është ndaluar dy ditë më parë nga policia dhe në makinën e tij janë gjetur 25 kg kanabis sativa, por është lënë i lirë me urdhër nga Rilindja dhe lajmi është mbajtur i fshehtë.

LEXO EDHE  Plagoset me armë 1 person, dyshimet e para

Aktualisht Fatjon Feka është specialist personeli në Bashkinë e Ersekës, e cila është e majtë. Por siç tha edhe Salianji, Rama përveç kandidatëve të Rilindjes, po emëron dhe kandidatët e patozit në zgjedhje, duke infiltruar militantët e tij. /Boldnews.al

Më poshtë keni edhe fotot e Fekës: