Balliu degjeneron Lleshin/ I mbushje kafen babait tim, servil… (FOTO)

Klevis Balliu, ish-deputet i PD-së,  ka publikuar në rrjet një foto të ministrit të Brendshëm, sandër Lleshaj me Dhori Spirollarin, ish-bashkëpunëtor i sigurimit të shtetit.

Balliu shkruan “Sander Lleshi që kur mbushje kafen e babait tim ke ecur goxha, por ti e di mirë që fuqia e qytetarëve nuk përballohet dot nga një servil si ty”.

Postimi i Klevis Balliut

Në krah të Dhori Spirollarit, bashkëpuntor i Sigurimit të Shtetit me pseudonimin ‘Studiuesi’, Sandër Leshi kërcënon qytetarët. Në fak Spirollari duhet shkarkuar nga detyra, pasi ai është konfirmuar si pjesë e Sigurimit të Shtetit edhe nga Autoriteti i Dosjeve.

LEXO EDHE  "“Jo me b*thëlëpirjet personale”/ Deputeti jep dorëheqjen nga grupi parlamentar

Sander Lleshi që kur mbushje kafen e babait tim ke ecur goxha, por ti e di mirë që fuqia e qytetarëve nuk përballohet dot nga një servil si ty.

Farsa elektorale nuk ka më në Shqipëri është koha për zgjedhje.

Tani ty në fakt atë të kanë thënë të thuash dhe po e deklaron, por duhet të kesh parasysh që përgjegjësi do të mbash edhe ti për dhunën ndaj qytetarëve dhe arrestime e paligjshme që ke bërë.