Aksident/ Makina del nga rruga dhe përmbyset në kanal, një i plagosur në gjendje të rëndë

Një aksident automobistik ka ndodhur sot në mbrëmje në qytetin e Librazhdit, ku një makinë ka dalë nga rruga duke u përmbysur në kanal. Vendodhja e aksidentit është në fshatin Urakë, në afërsi të Rrajcës.

Po ashtu shtohet se si pasojë e këtij aksidenti është plagosur rëndë drejtuesi i mjetit identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur. 

LEXO EDHE  Lubonja: Yuri Kim e njëanshme, Rama po e çon vendin në luftë civile

Policia ka shkuar në vendngjarje për hetimin e shkaqeve të aksidenti dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.