Skandal/ Emigrantit i kërkojnë para ashiqare në Rinas

Një video skandaloze është publikuar nga JOQ ku një emigranti i kanë kërkuar 250 dollar gjoja për zhdoganimin e një celulari që ai e kishte sjellë për dhuratë.

Më pas ai i ka kërkuar 100 euro dhe ta lërë që të ikë.

LEXO EDHE  Ktheu ligjin për rezervat e shtetit/ Rama i përgjigjet Metës: Njeriu që nuk mendon është...

Për më tepër ndiqni videon: