Ndërprerje masive të energjisë elektrike në Tiranë, ja zona që preken

Ditën e nesërme OSHË ka njoftuar ndërprerje të energjisë elektrike për disa zona në kryeqytet.

Shkak është punimet që po bëhen në disa kabina.

Njoftimi:

“Për shkak të investimit në kabina, në datën 17 maj do të stakohet energjia elektrike në këto zona në Tiranë

09:30-15:00

rruga “Hasan Ceka”, pranë rrugës “Don Bosko”, zona midis rrugës “Karl Gega” dhe rrugës “Siri Kodra” pjesërisht

ora 9.00-15.00

rruga Teodor Keko pjesërisht, (tek Astiri), zona e Mëzezit pjesërisht, pas Digitalb-it”, thuhet ne njoftim.

LEXO EDHE  VIDEO/ Me kapele të zezë dhe pistoletë, arrestohet grabitësi i 3 bizneseve në Tiranë