Kandidati i Blendi Çuçit mund thellë Veliajn në garën për kryebashkiak të Tiranës (Foto)

Kandidati i Rilindjes për bashkinë e Tiranës, lali Eri ka pësuar  një tjetër disfatë të thellë në sondazhin e radhës.

Pas gomarit të Shreku, ‘Djalit kaf’, Ver Llapës dhe kastravecit, lali Eri në sondazhin e fundit është mundur edhe nga domatja me hormone e Blendi Çuçit.

LEXO EDHE  Dylgjeri ironizon Arta Markun/ Me vrap te noteri, regjistro sondazhin...

Në sondazhin e bërë në rrjet, domatja me hormone e Çuçit ka marrë 82 përqind të votave të qytetarëve krahas 18 për qind të marra nga lali Eri. /Boldnews.al

Ja votimi: