Vdiq në ditën e lindjes, mesazhe ngushëllimi për kapon e Ultrasve të…

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Kavajë ku si pasojë kanë humbur jetën tre persona si dhe një vajzë 21 vjeçare është në gjendje të rëndë si dhe motra e saj 13 vjeçare ka thyer këmbën.

Shofer i automjetit që shkaktoi aksidentin ka qenë Vilson Cara i cili sot do të festonte ditëlindjen ku mbushte 24 vjeç.

LEXO EDHE  Marcelo i pangopur: Po luajte te Real Madridi, duhet të fitosh gjithçka

Në vend ngjarje mbetën të vdekur nëna e dy vajzave si dhe një shok i Vilsonit.

Ai u dërgua në spital dhe ndërroi jetë sot pasi nuk arriti që ti mbijetonte plagëve të marra.

Vilsoni ishte i apasionuar pas futbollit, ai kishte themeluar edhe grupimin e tifozëve të Besës së Kavajës ‘Ultras Verdhë e Zi’.